1615

Hostesky

Profesionální, spolehlivé a velmi atraktivní hostesky a modelky se znalostí alespoň 1 světového jazyka.

 

Hostesky zajišťujeme v ČR i zahraničí na:

Hostesky jsou vždy předem vyškolené dle požadavků klienta pro každou akci zvlášť, aby se do své práce aktivně zapojovaly, nikoli jen stály a usmívaly se. Zajistíme Vám tak aktivní účast půvabných hostesek a splnění Vašeho očekávání na zaujetí produktů, služeb, prodeje produktů a aktivní inzerce, kvůli níž jste se rozhodli zkontaktovat agenturu Henry Ricko. Hostesky jsou standardně pojištěné a oblečené do agenturních šatů – černých, modrých, bílých nebo sportovního kostýmu, nepřeje-li si klient jinak. Samozřejmostí je také přítomnost supervize/koordinátora pro větší spokojenost klienta při akcích o počtu hostesek 8 a více.

Poslední fotky

Aktuality

O nás

Jsme mladá úspěšná agentura s nejkrásnějšími modelkami. Myšlenka na vytvoření vznikla v létě roku 2009 v Miami na Floridě na území Spojených států amerických. Nyní v Česku a Slovensku působíme již přes 2 roky a pořádáme eventy, módní přehlídky.

Máme za sebou mnoho zajímavých eventů. Za úspěch také považujeme spokojené klienty, velkých značek – Olympia Brno, BMW ČR, Miele, Playboy CZ, AVION, Franck Provost Paris, Haestens, Calzedonia, Tezenis, Intimissimi, apod.