12

Objednávky

Pořádáte akci nebo přemýšlíte nad možnostmi firemního večírku? Věnujte pár minut vyplnění následujícího formuláře. Jakmile objednávku odešlete, my sestavím cenovou kalkulaci, kterou Vám pošleme ke schválení.

Elektronická objednávka je nezávazná. Před její akceptací se s Vámi spojíme telefonicky, bude-li potřeba, také i na osobní schůzce, domluvíme detaily Vaší akce a doporučíme také naše postřehy a aktuální trendy z oblasti šoubyznysu.

Základní informace o plánované akci

Akce od (vyžadováno)

Akce do (vyžadováno)

Název akce

Město

Typ akce
např. večírek, prezentace na veletrhu, klubová párty, ...

Předpokládaná délka akce
hodin

K akci požaduji tyto služby

 party events fashion show hostesky modelky přehlídku prádla přehlídku oblečení gogo tanečnice raut (catering) prostory k pronájmu osvětlení ozvučení dopravu image modeling přehlídky VIP programy

 Party přehlídky v prádle Zlatokopky s Rytmusem RockStar Papparazzi Sexy Myčka

Popis akce (vyžadováno)
pokuste se co nejdetailněji nastínit průběh akce

Rozpočet akce

Odhadovaný rozpočet na naše služby je

Kontaktní informace

Název společnosti
zastupujete-li nějakou

Vaše jméno (vyžadováno)
jméno a příjmení

Váš email (vyžadováno)

Mobilní telefon
+420 123 456 789

Poslední fotky

Aktuality

O nás

Jsme mladá úspěšná agentura s nejkrásnějšími modelkami. Myšlenka na vytvoření vznikla v létě roku 2009 v Miami na Floridě na území Spojených států amerických. Nyní v Česku a Slovensku působíme již přes 2 roky a pořádáme eventy, módní přehlídky.

Máme za sebou mnoho zajímavých eventů. Za úspěch také považujeme spokojené klienty, velkých značek – Olympia Brno, BMW ČR, Miele, Playboy CZ, AVION, Franck Provost Paris, Haestens, Calzedonia, Tezenis, Intimissimi, apod.