Dodatečný casting modelky a modelové

Autor: Ricko - 2.Kvě.2014 - Aktuality

Chorvatsko (NOVÉ) – vlasové modelky – vybrané modelky již byly kontaktovány na email – 12 modelek za naši agenturu Henry Ricko, výběru gratulujeme. A hledáme další!

Termín akce platí – v týdnu mezi 8.-16.6.2014 jedou dvě výpravy, buďto 8.-12.6. a nebo 13.-16.6.2014.

 

Casting na modelky a modely v libovolném termínu od 30.4. – 15.5. (kdykoli mezi 9-16 hod.), kteří by si nechali udělat účes nebo barvu/přeliv nebo střih – jako je uvedený na obrázcích. Potřebuji vědět jaký termín se můžete ukázat v Praze a ohlásím Vás tam.

poznamka – modelové – zde bychom potřebovali trochu delší vlasy, aby tam bylo co stříhat, viz. fota v příloze.

 

Honorář: Modelkám nabízíme honorář 2.700,-Kč vč. (za show) a 3.600,-Kč (za show a workshop – tedy dva termíny) – záleží na klientovi, kterým modelkám určí dvě show a kterým jen jednu. Dále všem modelkám a modelům hradíme cestu, pobyt a jídlo po celou dobu akce v opravdu velmi luxusním letovisku. Krom show mají modelky i modelové na pobytu volno – perfektní dovolená!

 

Nejprve potřebujeme fotky vlasů, modelky a postavy, konfekční velikost, výšku a míry. Vše zaslat na henryricko@gmail.com. Fotky hledaných úkonů, které se chtějí provádět na modelech a modelkách najdete v příloze. Modely prosím doporučte, díky!

Be the first one to comment

You must be logged in to post a comment.

Poslední fotky

Aktuality

O nás

Jsme mladá úspěšná agentura s nejkrásnějšími modelkami. Myšlenka na vytvoření vznikla v létě roku 2009 v Miami na Floridě na území Spojených států amerických. Nyní v Česku a Slovensku působíme již přes 2 roky a pořádáme eventy, módní přehlídky.

Máme za sebou mnoho zajímavých eventů. Za úspěch také považujeme spokojené klienty, velkých značek – Olympia Brno, BMW ČR, Miele, Playboy CZ, AVION, Franck Provost Paris, Haestens, Calzedonia, Tezenis, Intimissimi, apod.