Casting – vlasové modelky a modelové – Chorvatsko

Autor: Ricko - 16.Dub.2014 - Aktuality

Vlasové modelky a modelové – CHORVATSKO Londa – casting tento pátek – Praha 18.4.2014, pokud nestíháte, můžeme se na základě zaslaných fotografií domluvit na individuálním termínu. Stejně jako v loňském roce – I tento rok dodává naše agentura Henry Ricko vlasové modelky do největší vlasové show – mezinárodní kongress v Chorvatsku, hledám 20 modelek a 2 modely (doporučte). Pracovní zájezd do Chorvatska je v červnu, bude probíhat v luxusním letovisku, vše je hrazeno! Tedy Doprava, ubytování, strava + peníze za show. Tento casting je jeden z prvních, určitě ještě budeme potřebovat minimálně dva castingy (pro další kadeřníky ze zahraničí).

 

 

 

 

Termín castingu:              18.4.2014 (kdykoli mezi 9-14 hod.) – místo sdělíme vybraným modelkám.

Termín konkrétní akce v Chorvatsku:                     8.-12.6.2014

Místo:     NOVI SPA HOTELS & RESORT, 51250, Novi Vinodolski Chorvatsko

 

Požadavky:                        Hledáme dívky a muže na velmi nositelné střihy – viz. foto v příloze. Upřednostňujeme modelky s velikostí 36 – kvůli oblečení a dalším požadavkem našeho klienta je, aby modelky a modelové uměli chodit na hudbu. Pokud se povede sehnat dívky na pátek 18.4. bylo by to skvělé, jestli budou mít některé modelky zájem a nebudou se moci v pátek dostavit, prosím o zaslání jejich fotografií na henryricko@gmail.com , kdyby našeho klienta podle fotky některá modelka zaujala, pozvali bychom jí na casting separátně v jiný den.

Honorář:                             Modelkám nabízíme honorář 2.700,-Kč (za show) a 3.600,-Kč (za show a workshop – tedy show a další druhá menší show v uvedeném termínu) – záleží na klientovi, kterým modelkám určí dvě show a kterým jen jednu. Dále všem modelkám a modelům hradíme cestu, pobyt a jídlo po celou dobu akce v opravdu velmi luxusním letovisku. Takže parádní dovolenka s prací, navíc máte většinu času volnou, doporučenou strávit opalováním a relaxací pro co nejlepší vzhled na show :-)

Foto střihů v příloze a foto letoviska taktéž. Odpovídejte prosím na uvedený email v tomto textu. Děkujeme

 

Be the first one to comment

You must be logged in to post a comment.

Poslední fotky

Aktuality

O nás

Jsme mladá úspěšná agentura s nejkrásnějšími modelkami. Myšlenka na vytvoření vznikla v létě roku 2009 v Miami na Floridě na území Spojených států amerických. Nyní v Česku a Slovensku působíme již přes 2 roky a pořádáme eventy, módní přehlídky.

Máme za sebou mnoho zajímavých eventů. Za úspěch také považujeme spokojené klienty, velkých značek – Olympia Brno, BMW ČR, Miele, Playboy CZ, AVION, Franck Provost Paris, Haestens, Calzedonia, Tezenis, Intimissimi, apod.